serwis klimatyzacji samochodowej gorlice
naprawa klimatyzacji samochodowej gorlice
serwis_klimy_slide.jpeg

Serwis klimatyzacji

Naprawa klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych,
busach, autobusach, samochodach ciężarowych.

Klimatyzacja samochodowa w dzisiejszych czasach jest standardowym wyposażeniem pojazdów. Dzięki niej zwiększa się komfort podróżowania zarówno na krótki jak i dłuższych trasach. Aby klimatyzacja działała poprawnie i nie miała negatywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie kierowcy oraz pasażerów bardzo ważny jest jej regularny serwis.

 

Nasza firma swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak również małych i dużych firm zainteresowanych profesjonalnym serwisowaniem klimatyzacji we flotach pojazdów, samochodach służbowych itp.

 

Nowoczesny sprzęt pozwala nam wykonać fachową obsługę każdego urządzenia. Gwarantujemy dokładną i skuteczną naprawę oraz profesjonalne wykonywanie czynności serwisowych w krótkim czasie.

napełnianie klimatyzacji samochodowej Gorlice

Firma AUTO-KLIMA Radosław Kukuła oferuje:

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Nawet jeśli wszystko działa poprawnie, warto pamiętać o tym aby raz w roku wykonać kontrolę poprawności działania klimatyzacji samochodowej. Regularnie przeprowadzone przeglądy układu klimatyzacji pozwolą uniknąć kosztownych usterek tego systemu.

NABIJANIE KLIMATYZACJI

Napełnianie klimatyzacji to proces, w którym instalacja zostaje opróżniona z czynnika i zostaje osuszona. Następnie klimatyzacja z powrotem jest napełniana czynnikiem chłodniczym. Do czynnika dodawany jest specjalny olej, który zapewnia smarowanie kompresora.

OZONOWANIE I ODGRZYBIANIE

Klimatyzacja samochodowa jest idealnym środowiskiem do rozwoju wszelkiego rodzaju drobnoustrojów typu grzyby, bakterie czy wirusy. Bardzo ważne jest aby raz w roku przeprowadzić jej odgrzybianie i ozonowanie.

NAPRAWY MECHANICZNE

W naszym serwisie wykonujemy także naprawy mechaniczne układów klimatyzacji. Zajmujemy się naprawą klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, busach i autobusach. Żadna auto klimatyzacja nie ma przed nami tajemnic.


Serwis klimatyzacji samochodowej


Wynajem busa

UMÓW WIZYTĘ LUB WYNAJMIJ BUSA JUŻ DZIŚ
location AUTO-KLIMA
Radosław Kukuła

ul. Wincentego Pola 2a
38-300 Gorlice
telephone
ZADZWOŃ DO NAS
(+48) 508 035 347
telephone
NAPISZ DO NAS
radek_kukula@op.pl
Copyright © AUTO-KLIMA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja, wdrożenie: Agencja DM